У Львові стартував VIII Ярмарок спорту. Фото

У цьому році в рамках ярмарку організатори популяризуватимуть корфбол, флорбол, хортинг, бампербол, а ще ігри, єдиноборства та спортивні практики.
     1833  

Фото: Роман Бруцяк

У програму Восьмого ярмарку спорту включили показові виступи спортсменів, майстер-класи, лекторій на тему здорового способу життя та інші події. Пошановувачів активного відпочинку очікують більярд, настільний теніс, армреслінг та фехтування. Також на вуличному майданчику можна пограти у фризбі, постріляти з лука та позайматися скелелазанням.

Фото: Роман Бруцяк

«Цей ярмарок відрізняється від двох попередніх тим, що на 90% буде сформований на внутрішніх майданчиках. Більшість організацій зголосилися представляти свої федерації. Таким чином можна буде оцінити, на скільки якісно працюють наші обласні федерації. Насамперед можна буде випробувати себе в скелелазінні та альпінізмі, для цього федерації скелелазіння та альпінізму готують окремий стенд. Завдяки нашій федерації кінного спорту охочі зможуть спробувати їзду верхи», – розповідає Олег Чунис, організатор ярмарку спорту.

Родзинкою заходу стане бампербол – футбол у великих надувних кулях, які в декілька разів більші за футбольний м’яч.

Восьмий Ярмарок спорту відбуватиметься з 21 по 24 вересня у спорткомплексі «Динамо» (вул. Д. Вітовського, 53).

Програма