Після погромів в Івано-Франківську вболівальники «Карпат» викличуть гравців на розмову

На гравців та керівництво львівських «Карпат» очікує розмова з вболівальниками
   Святослав Драбчук   1845  

Вчора, після матчу в Івано-Франківську з місцевою командою «Прикарпаття», де зелено-білі поступились 2:1, вболівальники кинулися з кулаками на гравців своєї ж команди.

Ще до початку матчу фанати львів’ян пообіцяли, що у випадку поразки «буде погром». Через безлад на стадіоні, який влаштували львівські фани, арбітр навіть зупиняв матч. Однак погромів на стадіоні в Івано-Франківську фанам зелено-білих виявилося замало. По дорозі до Львова клубний автобус «Карпат» зупинила, ще одна група вболівальників. Фанати також вимагали пояснень ганебної поразки, щоб уникнути бійки, довелося навіть викликати правоохоронців.

«Хлопці наслухалися вже стільки обіцянок від футболістів, горіти (програвати, – ред) 2:0 і при цьому не створювати жодного моменту. Так далі тримавти не може, тому не виключаю що сьогодні-завтра вболівальники таки викличуть гравців «Карпат» на розмову», – розповів Роман, який вболіває за «Карпати» вже більше 17 років і часто їздить з командою на виїзди.

У прес-службі «Карпат» підтвердили інформацію про вчорашні сутички, однак запевнили, що про майбутню зустріч з вболівальниками нічого не чули

«Я не знаю нічого про зустріч фанатів з командою», – розповів керівник інформаційного центру ФК Карпати Ростислав Ящишин.

За інформацією FM Галичина згодом Карпати оприлюднять офіційну заяву з приводу поведінки власних вболівальників в Івано-Франківську. Тому історії ще не кінець.