Львів’яни скаржаться, що травмуються на нових багаторівневих тротуарах на Личаківській

«Ми будемо звертатися з письмовими скаргами до міської ради та до замовника робіт», – пишуть користувачі соцмереж.
     1515  

Фото: facebook.com/comfycity.lviv/

«Багаторівневі тротуари на Личаківській шокують і травмують людей». Про це в соцмережі Facebook повідомляють учасники спільноти «Зручне місто».

«Цирки з ремонтом Личаківської-Мечнікова продовжуються. Сьогодні мій батько впав і добряче побився на «багаторівневих тротуарах» на цьому перехресті. Зараз якраз у 8-й лікарні накладаємо шви… Пару днів тому ще одна жінка там побилися. Крім того, на бруківці можна побачити стару калюжу крові. Не один там загримів…» – пишуть користувачі соцмережі.

За словами дописувачів фейсбук-спільноти, вони раніше попереджали владу міста про можливі наслідки облаштування такого багаторівневого тротуару. Проте чиновники так і не врахували побажань мешканців.

«Те, що вони тут наробили, – це просто шок. Вони тричі переробляли і зробили отаке. Тут постійно падають люди. Вчора вагітна жінка зачепилась за бордюр, падала і в останній момент встигла вхопитись за вітрину кіоску. Інакше була би велика біда!» – пишуть активісти з посиланням на продавчиню, що працює в кіоску поряд із небезпечною ділянкою.

Також активісти ГО «Зручне місто» повідомили, що всі зібрані скарги львів’ян будуть передані міській владі. А тим, хто отримав травми внаслідок падіння на небезпечній ділянці, рекомендують відразу звертатися по допомогу медиків, скаржитися письмово й на «гарячу лінію» 112 та за потреби – звертатися до суду.

Нагадаємо, перехрестя Личаківської і Мечникова закрили на ремонт на початку весни ць ого року. Спершу його обіцяли відкрити до кінця травня. Однак згодом відкриття перенесли. Тепер обіцяють відкрити на початку жовтня.