На ідею до нового кліпу Табакова надихнув культовий фільм Люка Бессона

Цими днями – прем’єра відео на музичних каналах України та в мережі
     1357  

Блокбастер «Танцівниця» (The Dancer) за сценарієм знаменитого режисера та продюсера Люка Бессона надихнув переможця телепроекту «Голос країни» Павла Табакова на створення власної історії – до нового кліпу на танцювальну пісню «Я для тебе». Цими днями – прем’єра відео на музичних каналах України та в мережі.

Талановита танцівниця із дредами, сутінки нічного клубу, пристрасть між жінкою та чоловіком… Усе це можна побачити у новому кліпі Табакова «Я для тебе». Режисером відео виступив відомий український кліпмейкер Володимир Шурубура. А на знімальний майданчик майже на добу перетворився нещодавно відкритий у Львові найсучасніший в місті клуб «Малевич».

«The Dancer – один із моїх улюблених фільмів, – каже Табаков. – Багато разів передивлявся його, і натхнення після перегляду щоразу було все сильнішим. Мені дуже запам’яталися сцени з цієї картини, а особливо історія про непростий шлях до мрії. Давно хотів, щоб героїнею одного з моїх кліпів стала колоритна танцівниця із дредами. Тепер це бажання реалізовано!

Самому Табакову, за задумом режисера, у новому кліпі дісталася роль бармена, який закохується у танцівницю. Чим закінчилася ця романтична інтрига – дивіться у прем’єрі «Я для тебе»:

У жовтні-листопаді Павло Табаков вирушає у тур містами України – з новою концертною програмою «Любов Жива». Перший етап гастролей цієї осені охопить вісім міст Західної та Центральної України. Старт туру – 11 жовтня на сцені Львівської опери. Далі гастрольний графік Табакова і його групи виглядатиме так: 20 жовтня – Івано-Франківськ (філармонія), 21 жовтня – Чернівці (філармонія), 27 жовтня – Тернопіль (драмтеатр ім. Т. Шевченка), 28 жовтня – Луцьк (Палац культури), 29 жовтня – Рівне (міський Будинок культури), 13 листопада – Вінниця (філармонія), 14 листопада – Київ (Caribbean Club).