Власник «Галнафтогазу» збудує у Славську гірськолижний курорт

Орієнтовна сума інвестицій – півмільярда євро
     3791  

Фото: Stejka

Сучасний гірськолижний курорт та літньо-зимовий відпочинковий комплекс у Славську планує побудувати компанія «ОККО-Рітейл», що входить у концерн «Галнафтогаз». Орієнтовний розмір інвестицій – 500 мільйонів євро. Інформацію про це «Львівській газеті» підтвердив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

За його словами, новий курорт не конкуруватиме із відомим «Буковелем», а швидше доповнюватиме його. Адже йдеться про різні географічні та навіть погодні умови.

«Великий плюс у тому, що це компанія українська. Адже вона краще розуміє менталітет місцевих,  швидше можна досягти розуміння», – зазначив Роман Матис.

За інформацією видання «Mind», компанія «ОККО-Рітейл» з 1 січня 2017 року змінила місце реєстрації зі Львова на Славськ і тепер платять податки у Сколівському районі. А це більше 3 мільйонів гривень щомісяця.

Також є домовленість із місцевою радою, що «ОККО-Рітейл збудує одну дорогу місцевого значення Славське – Вигода (на Верхню/Нижню Рожанку) довжиною 15 км, а також  інші дороги комунального значення, упорядкує вуличне освітлення та створить сучасні медустанови.

Про конкретне місце розташування курорту поки ще не повідомляють. Однак ідеться про те, щоб перший об’єкт був зданий до 2019 року. Для цього компанія вже отримала ділянки в межах гірського масиву в оренду на 30 років (в районі Нижньої і Верхньої Рожанки).

Відомо також, що «ОККО-Рітейл» планує залучати до роботи співвінвесторів.

Проект перебуває у стадії розробки. Більше подробиць у компанії інвестора наразі не повідомляють.

Як запевняють в управлінні інвестиційної політики Львівської ОДА, Славськ – дуже хороше місце для інвестицій, але цей район незаслужено багато років був поза увагою. Причина у тому, що там дуже багато власників земельних ділянок, до яких важко знайти підхід.