У Львові пропонують контролювати використання бюджетних коштів через інтерактивну карту

Щоб посилити громадський контроль за використанням бюджетних коштів, якістю ремонтних і будівельних робіт, у Львові пропонують запустити спеціальну інтерактивну карту, в якій буде детально вказано, що, де і як робиться у місті за гроші містян
 |    815  

Із такою пропозицією сьогодні, 14 вересня, під час сесії Львівської міської ради виступив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

Зокрема, він звернув увагу, що наразі для львів’ян не створено зручного інформаційного інструменту, який би дозволив швидко і легко ознайомлюватися із тим, куди скеровуються гроші громади, як вони використовуються.

«Саме тому ініціюю створення інтерактивної карти Львова, де вказуватиметься детальна інформація по кожному об’єкті, який реконструюють, ремонтують чи будують у місті за кошти із бюджету», – розповів Веремчук.

За його словами, така карта повинна містити дані про те, скільки коштів виділено на об’єкт, хто є розпорядником коштів, на якій стадії виготовлення ПКД, проведення тендерів з посиланням на Prozzoro, хто виступає підрядником виконання робіт. Також на карті вказуватиметься  термін виконання робіт, хто з посадових осіб контролює виконання проекту, контакті дані цієї особи, аби мешканці могли при потребі зв’язатися з посадовцем.

«Завдяки такій мапі кожен львів’янин зможе  відстежувати перебіг усіх робіт, запланованих у місті. А відтак контролювати якість і терміни їх виконання, ефективність використання грошей громади», – наголосив Валерій Веремчук.