Саакашвілі вручили протокол про незаконний перетин кордону

Представники Державної прикордонної служби України вручили Міхеїлу Саакашвілі протокол про правопорушення.
   Христина Дворецька   3524  

Його звинувачують у незаконному перетині державного кордону України. Відбулось це у місці тимчасового проживання екс-президента Грузії – готелі «Леополіс» у Львові.

18 вересня у суді у місті Мостиська Львівської області має відбутись розгляд цієї справи.

Нагадаємо, як повідомляла ДПСУ раніше, «після організованого Міхеїлом Саакашвілі й окремими народними депутатами факту незаконного масово перетину державного кордону України у пункті пропуску «Шегині», Державна прикордонна служба України звернулася до усіх, хто незаконно перетнув кордон з проханням повернутися до пункту пропуску «Шегині», юридично оформити факт перетину кордону та дати можливість прикордонникам оформити необхідні адміністративно-процесуальні документи. Лише впродовж учорашнього дня до пункту пропуску прибули 14 громадян України й інших держав для вирішення цього питання».

«Оскільки Міхеїл Саакашвілі не прибув у пункт пропуску та заявив, що не збирається цього робити, сьогодні прикордонний наряд прибув до місця його тимчасового проживання, готелю «Леополіс» у Львові,  для того, аби вже вдруге повідомити йому про факт незаконного перетину кордону, підписати та вручити необхідні процесуальні документи», – зазначено в повідомленні.