Завтра у Львові не курсуватимуть тролейбуси трьох маршрутів

ЛКП  «Львівводоканал» проводитиме роботи на вулиці Героїв УПА
     1697  

ЛКП «Львівелектротранс» повідомляє, що завтра, 12 вересня, протягом дня не курсуватимуть тролейбуси № 2, № 9 та № 10.

«У зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Героїв УПА, які завтра, 12 вересня, проводитиме ЛМКП «Львівводоканал», упродовж дня не курсуватимуть тролейбуси №2, №9 та №10», – повідомив Іван Бондар, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Зазначимо, у вихідні у Львові не курсували трамваї п’яти маршрутів, оскільки ЛКП «Львівелектротранс» проводило ремонт аварійної ділянки колії на вулиці І. Франка.

Упродовж 9-11 вересня служба колії ЛКП «Львівелектротранс» провела роботи із заміни аварійної ділянки колії на вулиці Івана Франка поміж вулицею Зеленою та Саксаганського. Було демонтовано зруйновані плити основи трамвайної колії та зношену трамвайну рейку.

«При демонтажі плит основи на аварійній ділянці було виявлено причини осідання, а саме – знищення асфальтної подушки між бетонної основою та плитами, що спровокувало осідання плит і часткове руйнування колії та надмірну вібрацію при проходженні транспорту. На відремонтованій ділянці встановлено рейки трамвайного типу. Для відновлення дорожнього покриття зруйновані плити замощено бруківкою, шви між якою залито рідким бетонним розчином. Також при монтажі колії, у зоні критичного осідання основи, було використано так звані дубові карточки (спеціальні дощечки), завдяки яким встановлено необхідний рівень перевищення рейок у повороті. Оновлена колія надійно прикріплена анкерними болтами, що запобігатиме її зміщенню. Передбачається, що відновлена колія слугуватиме до подальшої реконструкції та капітального ремонту вулиці Івана Франка», – розповів Іван Бондар.