У Львові видали книгу для незрячих дітей України

Шрифтом Брайля надрукували «Шапочку і кита» Катерини Бабкіної
     920  

Книга, що вийшла тиражем 50 примірників, уже поїхала в усі обласні центри України. Вона поповнить бібліотеки міст та спеціальних шкіл-інтернатів. Читатимуть її також школярі, що навчаються за програмою інклюзивної освіти у Львівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій, Волинській, Тернопільській, Вінницькій, Херсонській областях.

Організував такий проект Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», який вже не вперше публікує книжки для незрячих і поширює їх Україною. Організація вже кілька років тісно співпрацює із «Видавництвом Старого Лева», яке надає тексти. Друком зайнялися співробітники Ресурсного центру Львівської політехніки:

«Звичний тираж книги Брайлем складає від 2 до 15 видань, зрідка за державні кошти друкують тираж 50-120 примірників. Тому вклад громадської організації осіб з інвалідністю у справу адаптації творів Брайлем для незрячих дітей є очевидним», – сказала керівник Ресурсного центру Оксана Потимко

Зазначимо, що фінансовим партнером друку стала БО «Фонд родини Нечитайло». А міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» надав принтер.