Перекрито рух транзитного транспорту на ділянці автошляху Львів – Самбір – Ужгород

Упродовж місяця ремонтуватимуть дорогу на ділянці цього автошляху
     979  

У зв’язку з проведення робіт з влаштуванням верхнього шару покриття з асфальту на автомобільній дорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород заборонено рух транзитного транспорту на ділянці км 10+200 – км 33+420 (пост ДАІ – перехрестя з а/д Т-14-25 Миколаїв – Городок – Бібрка – с. Крижова) від сьогодні, 11 вересня, до 11 жовтня. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області

Об’їзд для транзитного та іншого транспорту буде здійснюватися за таким маршрутом згідно з встановленою схемою: с. Зимна Вода (пост ДАІ) – м. Городок (а/д М-11 Львів-Шегині) – Черляни (С140330 Довжанка-Черляни) – с. Крижова (а/д Т-14-25 Миколаїв-Городок-Бібрка) та в зворотному напрямку.

За попередніми планами, роботи триватимуть до 11 жовтня 2017 року.

Роботи виконає підрядна організація ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».

Організацію дорожнього руху погоджено з Національною поліцією.

Довідково. Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2015 р. становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км, автодороги місцевого значення – 6514,5 км.