Від 22.00 сьогодні й до понеділка у Львові не курсуватимуть трамваї п’яти маршрутів

Це спричинено заміною частини колії
     3291  

Фото: Zaxid.net

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку із заміною частини трамвайної колії на вул. І. Франка, від сьогодні, 8 вересня, з 22.00 і до 11 вересня буде припинено рух трамваїв № 1, 3, 4, 5, 7. Трамваї № 8 і 2 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

«Ремонтні роботи на вул. І. Франка виконуватиме служба колії ЛКП «Львівелектротранс». Заплановано замінити близько 30 м колії. Роботи проводитимуть на ділянці вул. І. Франка від вул. Зеленої до вул. Саксаганського, лише на одній половині колії», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Відповідно, на час ремонтних робіт із заміни частини ділянки колії на вул. І. Франка, від сьогодні, 8 вересня, з 22.00 і до 11 вересня, буде припинено рух трамваїв № 1, 3, 4, 5, 7. Трамвай № 8 курсуватиме до зупинки «Академія мистецтв». Трамвай № 2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Вернадського, і в зворотному напрямку: вул. Вернадського – вул. І. Франка – вул. Дорошенка – вул. Коновальця.