У парку «Залізна Вода» відновили алеї (фото)

У пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення – парку «Залізна вода» – завершують роботи з капітального ремонту основних алей
     1527  

Фото: facebook.com/Управління-екології-ЛМР

Як інформує Управління екології ЛМР, 2016 року з ініціативи управління екології та ландшафтного планування виготовлено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту та розпочато будівельні роботи.

Нині ж підрядна організація вже облаштувала дощову каналізацію, основну алею, яка сполучає вулицю Кибальчича з вулицею Стуса, тривають роботи із завершення реконструкції другої алеї, що сполучає вулицю Кибальчича з Мушуги та з Мушака. Загалом відремонтовано близько 1000 м алей. Роботи з реконструкції доріжок заплановано завершити до кінця жовтня поточного року.

Реконструкція доріжок у парку дозволить покращити транзитну, рекреаційну та естетичну функції парку. Влаштування дощової каналізації дозволить попередити водяну ерозію ландшафту.

Парк пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Залізна вода» був закладений великим львівським садівником Арнольдом Рьорінгом у 1894 (1905) році, який намагався зберегти природний пейзаж лісу. У плануванні даного парку Рьорінг дотримувався принципу «не пошкодь створених природою ландшафтів».

Особливо привабливим місцем парку є невелика сонячна галявина до якої приводять декілька прогулянкових маршрутів. Також на території парку спостерігають вихід мергелів, чим і зумовлена поява численних джерел, вода яких містить залізо. Це й дало назву парку.