ПриватБанк подарував львів’янину смартфон за безконтактні розрахунки

ПриватБанк привітав клієнта зі Львова пана Ігоря Лукіна, який став переможцем етапу №5 акції «Платіть безконтактно з Mastercard – вигравайте смартфон та інші подарунки»,  та подарував  йому головний приз - смартфон Samsung Galaxy S8
     841  

«Ціную ПриватБанк багато за що – за високу якість обслуговування та підтримку клієнтів, за неймовірно зручний мобільний додаток Приват24, за швидкість і безпеку розрахунків, а найбільше ціную за те, що мені по суті вже не потрібні готівкові гроші, якщо у мене є картка – у мене є все!» – говорить переможець акції пан Ігор.

Виграти приз може кожен клієнт, власник безконтактної картки Mastercard або смартфону з NFC (NFC – це технологія бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії (до 3-5 см), що дозволяє здійснювати безконтактний обмін даними між мобільними телефонами, смарт-картами, платіжними терміналами, системами контролю доступу та іншими пристроями. Детальний опис – за посиланням privatbank.ua).  Акція розпочалась 15 липня та триватиме до 15 жовтня 2017 року. Учасники акції оплачують покупки картками Mastercard в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України за допомогою безконтактної картки або NFC-гаманця (Приват24) на суму від 50 грн одним чеком.  Для участі в акції потрібно неодмінно провести реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону на сторінці акції «Платіть безконтактно з Mastercard – вигравайте смартфон та інші подарунки». Розіграш подарунків проводиться щотижня, протягом усього періоду акції. Крім головного приза щотижня 45 щасливчиків-зареєстрованих учасників акції отримує подарункові сертифікати номіналом 500 грн в одну з мереж на вибір: Comfy, Watsons, «Сільпо» або «Фокстрот».