Туристична поліція може з’явитися у Львові

Проект уже допрацьовують на державному рівні
     1715  

Наступного року з 1 травня до 15 вересня на вулицях трьох міст України може побільшати полісменів. Зокрема, йдеться про Львів, Київ та Одесу. Сьогодні про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив начальник головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін.

Як розповіли «Львівській газеті» у Львівській міській раді, таку ініціативу радо підтримають.

«У нас вже був схожий пілотний проект у 2015-2016 роках. Ми створювали сектор нагляду за центральною частиною міста. Але у зв’язку з тим, що не могли розширити штат, довелося закрити його. Це були хлопці й дівчата, які ходили центром міста і допомагали туристам, приймали їхні скарги, якщо виникли якісь проблеми. Також робили зауваження водіям щодо неправильного паркування в центрі міста», – сказала начальник управління туризму міськради Галина Малець.

Додамо, що ініціативу створення туристичної поліції вперше озвучили одесити. Вони проаналізували рівень злочинності щодо іноземців під час курортного сезону. Туристична поліція працюватиме насамперед на випередження злочинів, а не на їх розкриття. Таким чином міста стануть привабливішими і безпечнішими для туристів.