Розробку соцмережі Ukrainians зупиняють

Українська соціальна мережа Ukrainians припиняє роботу
     1110  

Про це повідомила у Facebook співзасновниця соцмережі Олександра Струмчинська

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – написала Олександра Струмчинська.

Вона додала, що її голосу «недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробників ( співзасновники мережі) відмовилися не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні», яка змогла б допомогти.

Нагадаємо, про початок роботи над створенням української соціальної мережі Ukrainians заявила у травні цього року команда із 30 програмістів із канадської компанії StartupSoft разом з українкою Олександрою Струмчинською. До розробки такої соцмережі спонукав указ президента України Петра Порошенка про нові санкції проти Росії, які серед іншого передбачали блокування терміном на три роки доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники».

«Перш ніж інвестувати капітал і час у розробку цього продукту, потрібно переконатися в необхідності. Якщо до 1 червня кількість підписників сягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом чотирьох місяців», – повідомляли тоді на сайті майбутньої соцмережі. Відтак за добу на неї підписалися понад 8 тисяч осіб.

На час написання новини в соцмережі Ukrainians уже було 396520 осіб.