Петрові Порошенку «впало» на рахунок

Сьогодні на сайті НАЗК Президент оприлюднив «суттєві зміни в майновому стані».
   Єлизавета Чип   3604  

Фото: rbc.ua

Нагадаємо, протягом року чиновники мають зазначати зміни у майновому стані, якщо їх грошовий еквівалент перевищує 50 прожиткових мінімумів, а це більше 81 200 грн.

5 вересня Петро Олексійович задекларував відсотки від 5 вкладів у Міжнародному інвестиційному банку. Загалом на рахунок Президентові «впало» 1 млн 200 тис. грн (1 223 532).

Джерело: public.nazk.gov.ua

Що цікаво, основним бенефіціаром ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» (ПАТ «МІБ») є сам Петро Порошенко, меншою часткою володіє його давній бізнес-партнер і за сумісництвом народний депутат Ігор Кононенко. До речі, активи Міжнародного інвестиційного банку зросли майже на 85% відтоді, як Петро Олексійович став Президентом у 2014.

У 2017 році Порошенко вже вдесяте реєструє «суттєві зміни у майновому стані».

Джерело: public.nazk.gov.ua

Усі 10 разів він повідомляв про отримання відсотків від ПАТ «МІБ». Загальна сума відсотків, отриманих за 9 місяців цього року, – більше 9 млн грн (9 167 228). За минулий рік Президентові «впало» на рахунок майже 12 млн грн.

Ще один цікавий штрих. У серпні, окрім відсотків, Президент задекларував 172 тис. грн, які отримав від продажу рухомого майна.

Рухоме майно в Президента купив Ігор Мозоль. Таке саме ПІП має екс-голова відділу протидії злочинами в бюджетній сфері Департаменту захисту економіки Нацполіції у місті Київ.

Фото: kv.104.ua

З 2016 року Ігор Анатолійович директор з безпеки ПАТ «Київоблгаз».