Президент України відкрив нову школу в Наварії (ФОТО, ВІДЕО)

На її відкриття чекали 30 років

     6397  

Фото: Роман Бруцяк gazeta.lviv.ua

Сьогодні, 30 серпня, Президент України приїхав на Львівщину. Свій візит Глава держави розпочав із відкриття школи у селі Наварія Пустомитівського району.

«Ви запитайте, чому президент приїхав відкривати школу. А я скажу, що немає більш важливої справи ніж будівництво шкіл, підтримка освіти, забезпечення закладів освіти мультимедійними засобами», – сказав Петро Порошенко. І додав, що пріоритетом для держави залишається розвиток освіти в селах.

«Яка школа має пріоритетне значення? Сільська. Ми демонструємо кардинально нові підходи: маємо підвищити якість освіти, дати сучасні технології, широкосмуговий інтернет, та досвід найкращих педагогів».

Фото: Роман Бруцяк gazeta.lviv.ua

Будівництво школи в селі Наварія розпочали у 2005 році, хоча перший камінь на цьому місці заклали ще в 1984. Заклад розрахований на 300 учнів, проте наразі за парти сяде 230 дітей.

Загальна вартість будівництва 66 млн 368 тис. гривень. Серед джерел фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, місцевий бюджет та субвенція з держбюджету.

У споруді школи – 12 класних кімнат, спеціалізовані кабінети природничих наук, спортивний та актовий зали. Також у школі є сучасні комп’ютерний клас, лінгафонний кабінет для вивчення іноземних мов та спортивний майданчик зі штучним покриттям та тренажерами.

З нагоди відкриття нового навчального закладу Петро Порошенко також передав школі мультимедійний центр, і додав, що всі українські школи мають бути оснащені відповідним обладнанням, оскільки на них чекають зміни.

Нагадаємо, як писала “Львівська газета”, цього року до першого вересня на Львівщині відкриють шість нових шкіл.