Песики й котик з ЛКП «Лев» шукають господарів (ФОТО)

Сьогодні – передостанній день літа, а в нас – остання літня підбірка песиків і котика на прилаштування

 |    2411  

«Собаки розмовляють – але лише з тими, хто уміє слухати», – пише відомий турецький письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Орхан Памук. А ви прислухалися? В ЛКП «Лев» переконані, що собаки навчать вас відданості і безумовного добра, а це – безцінно.

Мрієте про чотирилапого друга? Заходьте в ЛКП «Лев» щодня без вихідних з 08:00 до 20:00: Львів, вул. Промислова, 56; телефон: (068) 535-45-45.БЛЯМБА. Молоденька собаця віком до року. Енергійна, життєрадісна. Підійде на прилаштування у родину з дітками. Наразі вона ще проходить реабілітацію після операції на лапці, але вже можна приходити знайомитись з нею та запланувати переїзд в новий дім.

МАНЮНЯ. Спокійна киця-муркотунка. Вона зрілого віку і потребує родину, яка подарує їй теплий дім та догляд, якого вона потребує, оскільки на вулиці така тваринці буде важко вижити.

МУХТАР. Зрілий собака породи німецька вівчарка. Спокійний, знає команди, слухняний і соціалізований. Має проблему зі здоров’ям, а саме неоперабельну пухлину, яка, втім, йому не заважатиме стати справжнім другом для нової родини. Шукаємо для нього людину, яка зможе зробити його останні роки життя щасливими та повними спілкування.

ТОПІК. Собака-розумник. Стане суперохоронцем для своєї нової родини. Вірний, відданий, добре піддається навчанню.

ОДРІ. Енергійна, гавкуча, молоденька красуня. Піддається навчанню та соціалізована, чемно гуля на повідку. Віддаємо у найдобріші руки!

Нагадуємо, мисливець Ліон та мила і дружня Мегі досі чекають на свою нову родину в ЛКП «Лев»!

Фото: ЛКП «Лев» і Катя Акварельная