Песики з ЛКП «Лев» мріють про дім (ФОТО)

     3387  

Сьогодні у нас просто неймовірна підбірка песиків, які мріють про дім! Вони розумні, чемні ніжні і вміють дружити. Хочуть знати людину, яка ніколи не зрадить, гладитиме за вушком та щодня водитиме на веселі прогулянки.

Познайомитися з песиками можна щодня без вихідних з 08:00 до 20:00 у ЛКП «Лев» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 56, телефон: (068) 535-45-45.

ДЕНІ. Невеличке жорсткошерсте чудо. Вусань-бородань з ангельською вдачею. Ймовірно був домашнім, адже доглянутий і дуже товариський. Любить дітей, дуже активний, молоденький. Підійде на прилаштування у квартиру.

ЛЕССІ. Це – неймовірно зворушливі великі вуха, а також велике собаче серце в крихітній красуні. Молоденька, трішки ляклива, але виважена та спокійна. Має проникливий погляд і лагідну вдачу. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

СПАЙК. Чорнявий красунчик Спайк молодий, енергійний та гавкучий. Він стане відданим охоронцем та вірним другом для своєї людини чи родини.

ДЕЙЗІ, або міні-лайка. Ця чорно-біла красуня з неймовірним хвостиком-бубликом і справді є метисом лайки. Тільки вона невеличка, акуратна, дуже грайлива та соціалізована, добре гуляє на повідку і обожнює людське товариство! Дейзі молоденька і здібна до навчання.

МАКАРОНКА. Метис лайки, собака-друг у найширшому розумінні цього слова: ніжна, віддана, товариська, обожнює прогулянки і спілкування з людьми. Макаронка середнього віку, трішки ляклива з незнайомцями, проте швидко йде на контакт і буде найвірнішим домашнім улюбленцем.

Нагадуємо, також продовжують чекати на прилаштування в нові родини Розалі, Фері та Тигрулька. За час перебування в ЛКП «Лев» вони так полюбити людське товариство, що просто не уявляють свого життя без дому та господаря.

Фото ЛКП «Лев»