У Краковці затримали німця, який незаконно перетнув польсько-український кордон

     884  

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники відділу «Краковець» затримали громадянина Німеччини біля міжнародного пункту пропуску «Краковець», коли той в обхід контролю пішки намагався дістатися України. Група реагування, перевіряючи причину спрацювання сигналізаційного приладу, виявила чоловіка саме під час подолання прикордонних інженерних споруд.

Затриманий виявився громадянином Федеративної Республіки Німеччина 1995 року народження, він при собі мав внутрішню ID-картку Німеччини. Власне через відсутність документа, що дає право на перетин кордону, годину до цього українські прикордонники не пропустили його в пункті пропуску та повернули назад у Польщу. Чоловік же спробував дістатись України іншим шляхом, незважаючи на протиправність таких своїх дій.

За незаконний перетин державного кордону України рішенням суду громадянина притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 204-1 КУпАП та оштрафували на 1700 грн. У подальшому його передали польським колегам у порядку виконання Угоди про реадмісію осіб, – повідомила прес-служба Мостиського прикордонного загону.