Навколо Львова побудують новий об’їзд з багаторівневими розв’язками

А для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід

     3066  

Укравтодор готовий оголосити тендер на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної дороги міста Львова.

«Укравтодор погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги м. Львів. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво цієї дороги», – йдеться у повідомленні Державного агентства на сторінці Facebook.

Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме 4 смуги руху – по дві в кожну сторону. Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно, 191 м, 551 м та 332 м. Окрім цього, як інформую «Укравтодор», для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід у вигляді конструкції із металевих гофрованих елементів.

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів – Рава-Руська планується повна розв’язка за типом «лист конюшини».

В місці перетину нової об’їзної дороги м. Львів з трасою М-06 Київ-Чоп та Н-17 Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва в сторону Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

Окрім цього, в «Укравтодорі» зазначають що для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть влаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. У межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани загальною довжиною 10 920 м.