У Самборі звільнили водія маршрутки, який насміхався з вдови загиблого воїна АТО

Молода вдова Героя АТО Ілона Дорошенко стала жертвою насмішок і знущання від водія маршрутки «Самбір – Рудки – Львів»

     3444  

Про це повідомив у групі «Мій Самбір» у Facebook Любомир Микитчак.

Він написав, що прикрий інцидент трапився у вівторок близько дванадцятої години дня. Ілона Дорошенко, чоловік якої Володимир загинув 31 серпня 2014 року неподалік села Бердянське на Донеччині, зайшла з сином у маршрутку, що їхала до Львова.

«Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд – і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке, і невідомо, де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, то він ще теж підсміювався з мене. Нібито хочу їхати «на халяву». Я таких знущань не витерпіла і заплатила, – розповіла молода вдова. – Я ще по дорозі подзвонила в військкомат і перепитала, можливо, щось змінилося. Мені ж чітко відповіли, що це так водії «вимахуються».

Читайте також: На Львівщині водій маршрутки образив матір загиблого героя 

Виходячи з маршрутки, жінка зробила зауваження водієві, а натомість почула нову порцію образ. Уже плачучи, сфотографувала номер маршрутки. Через емоції вона не запам’ятала ім’я водія.

Наступного дня подзвонив власник маршруту і просив вибачення за працівника-хама, давав гроші.

«Я, звісно, не взяла. Мені важливіше, щоб водій глянув в очі та попросив пробачення. Мені ж сказали, якщо сама прийду на вокзал, то, може, він і перепросить. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Чи я, яка зараз сама виховую дворічного сина?», – розповіла жінка.

«Сьогодні я спілкувався з перевізником, він мені повідомив, що за хамську поведінку водія звільнили», – прокоментував цю ситуацію «Львівській газеті» міський голова Самбора Юрій Гамар.

Міський голова Самбора не знав, як саме звільнили водія – за власним бажанням чи за статтею. Ми неодноразово телефонували керівникові Самбірського АТП 14608 Іванові Романяку, проте він так і не взяв слухавку.