Песики з ЛКП «Лев» мріють про родину. ФОТО

     1592  

Собаки вчать нас стількох важливих речей. Ви звертали увагу, що коли ви разом з вашим улюбленцем, ви більше усміхаєтесь і радієте? А це вже чимало! Якщо ви мрієте про кудлатого друга, заходьте в ЛКП «Лев» у Львові, що на вул. Промисловій, 56; тел.: 068 535 4545. Нагадуємо, підприємство відчинене щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00.

ДОРІ. Молода, активна красуня. Метис лайки. Соціалізована, любить гуляти на повідку. Розумна і віддана. Чудовий друг та охоронець.

КРУМА. Кудлате щастя! Дівчинка віком близько 1 рік. Наразі трішки ляклива, але добре привчається до повідка. У хорошого господаря стане відданим охоронцем та другом.

ТЬОТЯ. Молода собака, кудлата красуня. Трішки ляклива, та при постійному контакті з новими господарями стане вірним другом та охоронцем.

ДАШКА. Молода та соціалізована. Була телезіркою на ТРК «Львів», покорила студію 🙂 Надзвичайно розумна та чемна собака, може проживати в квартирі, адже дуже акуратна. Best друг!

ПОЛЛІ. Молоденька собачка, місце якої однозначно в родині, а не на вулиці. Чемна, акуратна, проходить соціалізацію та звикає до повідка. Чудово піддається навчанню. Невеличка, тож підійде для утримання в квартирі.

Також досі з нетерпінням чекають на нову родину Мацьопка, Мікі та Тигруля, які віддячать безмежною любов’ю!

Нагадаємо, у Львові уже третій рік поспіль відбувся підрахунок безпритульних собак. 3-5 серпня працівники ЛКП «Лев», представники ініціативи Animal-ID.info та волонтери, небайдужі львів’яни та опікуни, три ранки поспіль проводили підрахунок за спеціальною міжнародною методикою. Про деталі підрахунку читайте за цим посиланням.