Міські управління соцзахисту, а також житлового господарства та інфраструктури «переселять»

     1339  

Щоб забезпечити доступ маломобільних груп населення, міське управління соціального захисту перемістять на вул. Щепкіна, 4. Сьогодні, 11 серпня, виконавчий комітет надав управлінню соціального захисту Львівської міської ради функції замовника на виконання робіт на об’єкті за цією адресою.

«Управління соціального захисту розташоване за адресою вул. Галицька, 21, на 5-му поверсі, що унеможливлює доступність до управління маломобільних груп населення. На сесії міської ради 20 липня було вирішено надати в оренду управлінню приміщення на вул. Щепкіна, 4, тому необхідно визначити обсяг робіт, аби можна було перемістити туди управління», – зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.

Окріс того, міське управління житлового господарства та інфраструктури перемістять на вул. Лесі Українки, 5.

Сьогодні, 11 серпня, виконавчий комітет передав нежитлові приміщення другого поверху загальною площею 115,2 кв. м на вул. Лесі Українки, 5 на баланс департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Під час засідання рішення також доповнили пунктом про те, що, оскільки туди перемістять управління житлового господарства, то за цією ж адресою потрібно перемістити архів квартирної черги.