Правоохоронці виявили у Львові п’ятьох іноземців, які незаконно перебували на території України

Правопорушників притягнули до адміністративної відповідальності

     1266  

facebook.com/MVS.LVIV

Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції у Львівській області спільно з працівниками міжрайонного оперативно-розшукового відділу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України проводять профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». У рамках цих заходів 8 серпня виявили у Львові п’ятьох громадян однієї з азійських країн, у яких були протерміновані візові документи.

Іноземців притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На кожного із них накладено штраф в розмірі 510 гривень.

Тепер вирішують питання про примусове повернення порушників за межі нашої держави із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду в Україну строком на три роки, – додали у відділі комунікації поліції Львівської області.

До слова, вчора працівники відділу «Шегині» за інформацією, отриманою від мешканців прикордоння, затримали громадянина Індії, який намагався нелегально перейти державний кордон.