Нагородження Мирослави Савчак орденом Святого Пантелеймона (фото, відео)

     3910  

Фото: facebook.com/OrdenPanteleimon2017

Учора, 9 серпня, у Києві, у Національній філармонії України, відбулася урочиста церемонія нагородження медиків відзнакою за професіоналізм і милосердя – «Орден Святого Пантелеймона».

Як уже повідомляла «Львівська газета», переможницею в номінації «Найкращий медик» стала фельдшер пункту екстреної медичної допомоги «Чижики» Мирослава Ярославівна Савчак.

Мирослава Савчак 26 років у професії, працювала медичною сестрою, сільським фельдшером. З 2007 року працює фельдшером на пункті екстреної допомоги. У 2015 взяла відпустку і добровольцем поїхала працювати в НГУ «Перша медична рота», пізніше була мобілізована і служила в батальйоні імені генерала Кульчицького.

«Орден Святого Пантелеймона»  заснований у 2009 році, з 2017 року він є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя. Нагороду підтримують усі християнські церкви в Україні та Національна академія медичних наук. Щороку нагороду вручатимуть у 5 номінаціях.

Цьогорічні лауреати:

У номінації «Найкращий лікар»переможцем став завідувач кафедри загальної хірургії та військової медицини Одеського Національного медичного університету Михайло КАШТАЛЬЯН

Звання «Найкращий медик» і орден Святого Пантелеймона у номінації «Найкращий медик» –фельдшер пункту екстреної та невідкладної допомоги «Чижики» Пустомитівського району на Львівщині Мирослава САВЧАК

У номінації «Новатор охорони здоров’я» переможцем став лікар-комбустіолог опікового відділення міської клінічної лікарні № 2 м. Дінпра Сергій СЛЄСАРЕНКО

За «Міжнародне співробітництво в охороні здоров’я» орденом Святого Пантелеймона нагородили Хубертуса фон ФОССА, відомого німецького педіатра і благодійника.

У номінації «Служіння суспільству» орденом Святого Пантелеймона нагородили фельдшера-кіборга Ігоря Вікторовича ЗІНИЧА. Посмертно.