Ефективна система утеплення від ТМ FOVEO TECH

Останній місяць літа нагадує кожному з нас, що холодні дні – не за горами, тому час подбати про тепло і комфорт у наших будинках

     1601  

Сьогодні в Україні чимало людей вже планують найближчим часом вирішити питання енергоефективності, насамперед,  утепляючи фасади помешкання. Адже відомо, що найбільшим джерелом тепловтрат є неутеплені стіни, які пропускають до 40% тепла, тому за  опалення приміщень   доводиться платити чималу суму грошей.  Аби надалі заощаджувати кошти на експлуатації та утриманні будівель та підвищити рівень комфорту проживання у помешканні. Тож, враховуючи сучасні потреби у матеріалах для якісного утеплення будинків, компанія «Снєжка-Україна», яка впродовж кількох років бере участь у різних програмах та заходах щодо енергоефективності, постійно працює над розширенням асортименту продукції для системи утеплення ТМ   FOVEO TECH.

Варто зазначити, що професійна теплоізоляція – це надійна інвестиція на десятиліття, тому запорукою ефективного утеплення є  вибір високоякісних матеріалів та продуктів. ТзОВ «Снєжка-Україна» пропонує для утеплення будинків вироби ТМ FOVEO TECH, тому що це  сучасні  європейські матеріали, виготовлені за інноваційними технологіями. Продукти  марки ефективно захищають фасади від атмосферних і біологічних факторів, збільшуючи термін їх експлуатації, та надають неперевершеного зовнішнього вигляду будинкам. До портфоліо  марки входять високоякісні ґрунтовки, клеї, ґрунтувальні фарби, декоративні штукатурки та фасадні фарби. Цьогоріч асортимент  виробів ТМ FOVEO TECH доповнено   ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНИМИ ПЛИТАМИ, зокрема:

Пінополістирольні плити EPS 30 (9 кг/м³)

Пінополістирольні плити EPS 50 (11 кг/м³)

Пінополістирольні плити EPS 70 (13,5 кг/м³)

ТМ FOVEO TECH пропонує пінополістирольні плити різної товщини. Найпоширеніші – 50 мм, 80 мм і 100 мм. Проте виробник виготовлятиме утеплювач й інших товщин за індивідуальним замовленням клієнта.

Тож комплексна система утеплення від ТМ FOVEO TECH дозволить надійно утеплити фасад будівель, зберігаючи у приміщенні  тепло взимку і прохолоду влітку,  заощадити енергію та знизити витрати на тепло. До того ж сучасні рішення  ТМ FOVEO TECH гарантують високу якість й сприяють естетичному вигляду будинку на довгі роки.