Стартувала кампанія «Благодійність без шахрайства»

     1197  

Український форум благодійників – професійна спільнота, до якої входять 40 провідних українських благодійних організацій, влітку 2017 року розпочав антишахрайську кампанію, яка включає низку тренінгів з поліцейськими, а також інформаційні заходи – соціальну рекламу, відеоматеріали тощо. Форум прагне залучити якомога більше партнерів по всій Україні, щоб зробити кампанію масовою, а благодійників усвідомленими та відповідальними. Про це повідомив Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли», який є членом форуму.

«Як покласти край псевдоволонтерам у сфері благодійності – питання дискусійне. Шахраї вигадують нові схеми ошукування людей, вони мобільні, пристойно виглядають і гарно розповідають про неіснуючі потреби. Проте шахраї залежать і залежатимуть від тих, хто жертвує. Тому інформаційна робота з населенням є необхідним профілактичним заходом, адже обізнаного благодійника ошукати складніше.

Соціальна реклама з вовком, що збирає пожертви на хлів, пропонує простий онлайн-інструмент для відділення «вовків у овечій шкірі» від сумлінних волонтерів. Хештег у Фейсбуці #благодійність_без_шахрайства збирає особисті історії людей, які зіткнулися з шахраями», – повідомляють організатори кампанії «Благодійність без шахрайства».