Львів’ян кличуть погуляти з собаками із притулку

   Марія Масюк   2863  

Фото: ЛКП “Лев”

Львів’ян запрошують на прогулянку з собаками. Таку акцію для мешканців міста організовує місцеве комунальне підприємство «Лев». Під час перебування в ЛКП «Лев» тварини вони проходять комплексну вакцинацію, карантин, лікування і стерилізацію. Крім цього всього, їм потрібне спілкування з людьми, що поліпшує шанси знайти господаря.

«Ця можливість діє в нас уже давно. Звісно, в робочий час львів’ян трохи менше. Часто буває, що у вихідні, коли приходиш пообіді, то всі песики вже вигуляні. Кількість активних людей доволі велика», – каже речниця ЛКП «Лев» Лілія Кузік

За її словами після декількох таких прогулянок собаки стають більш товариськими, звикають до людей і навіть вивчають різні команди. У песика, який щось знає, вміє чемно гуляти, – більші шанси знайти сім’ю.

«Львів’яни можуть приходити з паспортом, реєструватися і вигулювати песиків щодня з 9 до 12 або з 16 до 19», – додає Лілія Кузік

Нагадаємо, як писала «Львівська газета», 40% львівських безпритульних тварин – стерилізовані. Загалом у Львові поменшало безпритульних тварин: якщо раніше їх було понад 600, то зараз – 412.