Галицька райадміністрація виділить майже півмільйона гривень на відновлення будинку на проспекті Свободи

Сьогодні в мерії на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС погодили рішення про проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт у житловому будинку на проспекті Свободи, 31, в якому в середині липня виникла пожежа. Кошти на заміну покрівлі, дерев’яних балок і перекриття між горищем і квартирою виділить Галицька районна адміністрація.
     1639  

«Пожежа почалася з 4-ї квартири, через балкони перекинулася на 8-му і на покрівлю. Загалом пошкоджено і потребує заміни 570 кв. м. покрівлі, треба замінити 75% дерев’яних балок, і також перекриття між горищем і квартирою частково вигоріло і втратило несучу здатність. Розроблено кошторис цих ремонтних робіт, сума становить 490 тис. грн. Нам вистачає свого власного ресурсу на проведення цих робіт», – розповів в.о. голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Нагадаємо, 16 липня близько 16.00 у квартирі на 2-му поверсі житлового будинку №31 на проспекті Свободи виникла пожежа. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення.