Львівський прикордонний загін запрошує на військову службу за контрактом кінологів

     6341  

Кінологічна служба Львівського прикордонного загону запрошує цивільну молодь на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби-інструкторів (кінологів).

«Усіх, хто бажає служити Україні на державному кордоні пліч-о-пліч із надійним помічником зелених беретів – службовим собакою, хто готовий пройти спеціальне навчання (терміном 5 місяців) у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України (м. Великі Мости, Львівська область) та любить і розуміє прадавнього помічника людини, запрошуємо на військову службу», – зазначають у Львівському прикордонному загоні.

Окрім передбачених законодавством України соціальних гарантій і пільг військовослужбовцям, персоналу, який проходить службу на кінологічних посадах, виплачують додаткову 10-відсоткову надбавку до посадового окладу за роботу зі службовим собакою, також гарантується проходження служби в ДПСУ виключно на посадах інструкторів-кінологів, а після навчання в Кінологічному навчальному центрі випускники отримують диплом державного зразка (навчальний заклад акредитований Міністерством освіти і науки України).

Вимоги до кандидата – призовний вік (18-40 років), освіта – не нижча за повну середню, придатний до військової служби за станом здоров’я та професійно-психологічними якостями.

Докладнішу інформацію можна отримати в Окремому регіональному центрі комплектування – м. Львів, вул. Личаківська, 74, тел. (032) 239-00-68. Обов’язково наголосити про бажання проходити службу на посаді інспектора-кінолога на ділянці Львівського прикордонного загону.

Після прийому на службу за контрактом військовослужбовців прикордонного загону скерують на навчання за фахом у Кінологічний навчальний центр. Курси підготовки проводять двічі на рік, взимку та влітку.

Довідково. На західному кордоні України службових собак прикордонників готують і використовують у службі за такими категоріями:

спеціальні: з них – щодо пошуку наркотичних речовин, або зброї (вибухівки), або тютюнових виробів;

розшукові: з них – щодо пошуку, переслідування, затримання та конвоювання людини (порушників кордону), як на зеленому кордоні так і у автомобільних транспортних засобах (залізничному транспорті) в пунктах пропуску через кордон.

У Держприкордонслужбі України для дресирування та застосування в охороні кордону використовують здебільшого собаки мисливських порід, зокрема спанієлів, ягдтер’єрів, фокстер’єрів, лабрадорів. Також незмінними помічниками прикордонників є німецькі, східноєвропейські та бельгійські (малінуа) вівчарки.