Клієнт ПриватБанку зі Львова переміг в акції «Музичний Джем від Mastercard® Rewards!»

     1198  

ПриватБанк привітав клієнта зі Львова пана Романа, учасника програми винагород Masterсard® Rewards, який переміг в акції «Музичний Джем від Mastercard® Rewards!» та отримав сертифікат на поїздку для двох осіб на музичний фестиваль Sziget 2017! Сертифікат включає авіапереліт Київ-Будапешт-Київ, трансфер аеропорт-готель-аеропорт, проживання у готелі, квитки на фестиваль та страхування.

Виграти поїздку на фестиваль міг кожен учасник програми, який замовив «Спеціальну пропозицію» вартістю 0 балів із каталогу винагород Програми та автоматично став учасником розіграшу головного подарунку – подорожі на 2-х осіб на Sziget Fest 2017, а також інших цінних подарунків – водонепроникних безпровідних колонок JBL Charge 3; безпровідних гарнітур Gear IconX; портативних безпровідних акустичних систем Harman-Kardon Onyx Mini. Сім головних переможців було обрано випадковим чином. І ще 44 учасники акції отримали коштовні подарунки – сучасні аудіогаджети.

«Легендарний музичний фестиваль Sziget – найбільша туристична атракція Угорщини та один з найкращих фестивалів Європи почався для нашого клієнта-переможця саме з преміальної картки Mastercard від ПриватБанку, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Ми щиро раді, що переможці акції «Музичний Джем від Mastercard® Rewards!» отримають безліч яскравих емоцій та вражень, а літо 2017 буде для них не тільки спекотним, але й музичним. Преміальна картка Mastercard від ПриватБанку – це завжди більше сервісів, зручностей, подарунків та винагород. У вересні цього року Mastercard® Rewards відзначатиме своє п’ятиріччя, отже буде ще більше подарунків та сюрпризів».

Програма MasterCard® Rewards – це спеціальна програма винагород для клієнтів власників преміальних карток MasterCard, у т.ч. для клієнтів ПриватБанку – власників карток рівня Gold та вище. З Masterсard® Rewards клієнт автоматично отримує бали за будь-яку покупку та обмінює їх на винагороду. Участь у програмі – безкоштовна. Замовити преміальну картку можна у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Крок 1. Зареєструйтеся на сайті rewards.pb.ua

Крок 2. Оплачуйте товари або послуги карткою рівня Gold та вище від MasterСard.

Крок 3. За кожну транзакцію за кордоном (з урахуванням покупок в Інтернеті на закордонних сайтах) клієнту автоматично нараховуються бали з розрахунку 1 бал за кожні 10 грн. від суми покупки. Наприклад, зробивши покупку на 400 грн., Ви отримаєте 40 балів на свій бонусний рахунок програми Mastercard Rewards.

Крок 4. Обмінюйте накопичені бали на подарунки з каталогу. Обміняти бали на подарунки можна в особистому кабінеті програми або зателефонувавши за номером 3700.

Про Mastercard:

Mastercard (NYSE: MA), Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.