Ігор Телішевський: «Підвищення тарифів на перевезення в електротранспорті спричинить ланцюгову реакцію»

     1411  

З 1 вересня у Львові зростуть тарифи на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. Вартість разового квитка становитиме 3 грн., а пільгового – для учнів та студентів 1,50 грн. Про це повідомив голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Депутат-укропівець зазначив: «Рішення про підвищення тарифу в електротранспорті Львова ухвалили «ручною більшістю» на громадських слуханнях у Львівській міській раді. «Ручною», оскільки більшість склали працівники самого ЛКП «Львівелектротранс» і працівники міської ради, які голосували, як їм скаже керівництво. Говорити, що це думка переважної більшості мешканців Львова – мабуть, не варто. Якщо б представників громади дійсно попереджали про такі громадські слухання – такого загального схвалення підвищення тарифів точно не було б. На слухання так і не з’явився директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович, якого, за вимогою депутатів, було раніше звільнено з ЛКП АТП-1. Як можна говорити про підвищення тарифу і не почути керівництво «Львівелектротрансу»?

На жаль, ми так і не побачили стратегію подальшого розвитку підприємства, –зазначив Ігор Телішевський, – не почули інформацію щодо покращення надання послуг».

В УКРОПі Львова наполягають на тому, що будь-яке підвищення тарифів на перевезення має пройти відповідну процедуру громадського обговорення. Що окрім чергового підняття тарифу на перевезення в електротранспорті мешканці мають ознайомитись з результатами попередньої роботи, аудитом діяльності «Львівелектротрансу». Це підвищення тарифу викличе ланцюгову реакцію – незабаром слід буде очікувати підвищення тарифів на маршрутні перевезення.