За вихідні працівники Львівської митниці ДФС вилучили 1700 пачок цигарок (фото)

     1390  

Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Упродовж останніх вихідних працівники Львівської митниці ДФС зафіксували п’ять випадків незаконного переміщення цигарок. Вилучили майже 1700 пачок та автомобіль, в якому було виготовлене сховище.

У всіх випадках сигарети намагалися вивезти в Республіку Польща. Як правило, для перетину кордону громадяни обирали смугу руху «зелений коридор» та використовували автомобілі на іноземній реєстрації. Порушники – громадяни  України.

Загалом вилучено 1687 пачок сигарет з фільтром з марками акцизного податку України та без них, а також автомобіль  «Ford Galaxy». У ньому було приховано найбільшу кількість цигарок – 548 пачок. Вони містились у спеціально обладнаному сховищі (тайнику) в газовому балоні автомобіля, а також у коробці передач. Вар    то зазначити, що цього порушника попередньо впродовж цього року вже притягали до відповідальності за аналогічне правопорушення.

За всіма фактами складено протоколи про порушення митних правил. Цигарки та транспортний засіб вилучено. Їхню вартість буде встановлено додатково. Справи скеровано до суду, який і визначить покарання.