Учора на Львівщині втопилося щонайменше троє людей

     2505  

О 10.50 учора, 6 серпня, надійшло повідомлення про те, що в с. Родатичі Городоцького району, на території готельно-відпочинкового комплексу «Чарівна долина», втопився мешканець с. Добряни Городоцького району, 1979 року народження. Тіло підняли з озера водолази Львівської центрально-рятувальної водолазної служби.

О 14:41 надійшло повідомлення про ще одного утопленика. У с. Єлеховичі Золочівського району на місцевому озері втопився мешканець с. Копані Золочівського району, 1981 року народження. Тіло підняли з озера місцеві жителі.

Окрім того, о 17.20 надійшло повідомлення про те, що в м. Новояворівськ Яворівського району на озері Борисівка під час відпочинку втопився мешканець Новояворівська, 1967 року народження. Тіло витягуватимуть з води сьогодні, 7 серпня.

Тим часом,як повідомив на своїй facebook-сторінці депутат Львівської міської ради Iгор Зінкевич, учора також утопився хлопчина на Винниківському озері. «Загалом за сьогоднішній день є шість утоплеників по Львівській області», – написав Зінкевич. Утім офіційного підтвердження цих даних ми наразі не маємо.