У Львові встановлять «розумні» вказівники

   Людмила Кривобок   1997  

У Львові встановлять 15 нових інформаційних туристичних табличок з qr-кодами та 40 стрілок-вказівників. Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради підтримав запровадження проекту щодо створення у місті нових інформаційних туристичних табличок за маршрутом «Вперше у Львові».

Інноваційний пізнавальний екскурсійний маршрут  «Вперше у Львові» – це спільний проект управління туризму міської ради та оператора мобільного зв’язку Vodafone.

Мандрівка Львовом об’єднає 15 найцікавіших пам’яток міста. Маршрут починатиметься біля фонтана Нептуна, що на площі Ринок. За 2-3 години можна буде пройти унікальні «першості» Львова та дізнатись цікаві подробиці про них. Символом львівського маршруту обрали усміхненого левчика.

Запланували, що в межах оснащення нових табличок та вказівників буде використано не лише українську, а й декілька іноземних мов: англійську, польську, німецьку, російську та китайську. Заплановано реалізувати проект вже у вересні

Вказівники з маркуванням «розумного» екскурсійного маршруту «Вперше у Львові» будуть у вигляді прямокутних таблиць формату А4 з нанесеними на них QR-кодами, символом інноваційного туристичного маршруту, зображеним у вигляді лева, та номером локації, які виконані з штучного каменю, мармурової муки білого кольору, з додатковим фрезеруванням та нанесенням зображення з мармурової муки чорного кольору.  Зчитавши QR-код, можна буде отримати інформацію про об’єкт на свій смартфон. Кам’яні стрілочки на тротуарах вказуватимуть шлях до наступної локації. Так буде складатися цілісний унікальний піший маршрут.

Перелік місць, де буде встановлено інформаційні таблички з QR-кодами: на площі Ринок поруч з фонтаном Нептуна; дві таблички на площі Катедральна, 1 поряд зі входом до Каплиці Боїмів; по вулиці М.Коперника, 2 навпроти Палацу Потоцьких; по вулиці Ю.Словацького через дорогу від парку ім. І.Франка; між пам’ятником Т.Шевченку та Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С.Крушельницької; декілька табличок по вулиці Театральна, одна з яких навпроти Національного академічного українського театру ім. М.Заньковецької; навпроти входу до Вірменського собору; напроти входу до Домініканського собору, а також табличка поруч з пам’ятником І.Федорову.

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.