У чотирьох мешканців Львівщини після гучних святкувань діагностували інфаркт

За їхні життя борються лікарі Львівського обласного лікувально-діагностичного  кардіологічного центру

   Олександра Баландюх   1899  

Африканська спека, яка докотилася й до Львівщини, негативно відбивається на здоров’ї багатьох людей, особливо тих, хто про своє здоров’я зовсім не дбає.

Нині у Львівському обласному лікувально-діагностичному кардіологічному центрі, як повідомив «Львівську газету» головний лікар Центру Степан Павлик, перебуває на лікуванні четверо мешканців області, в яких діагностували інфаркт міокарда. Хворих госпіталізували в Центр одного за одним, хоча вони живуть у різних населених пунктах, різного віку ( 45-62 роки), у них різний стан здоров’я. Але всіх об’єднує одна біда – напередодні інфаркту вживали алкоголь: хтось святкував день народження, хтось просто пив чарку за зустріч із друзями. Тепер медики борються за їхні життя.

Медики попереджають: спека й алкоголь – несумісні, і закликають утриматися від споживання спиртних напоїв не лише людей, які мають ті чи інші серцево-судинні захворювання, а й усіх без винятку, кого здоров’я ще не підводить. Бо проблеми можуть виникнути раптово, а вибратися з них і повернутися в попередній стан вдається не всім.