Громадянин Ізраїлю  намагався підкупити прикордонників

     1378  

Сьогодні було зафіксовано спробу дачі хабара прикордоннику Львівського загону. Грошову винагороду в розмірі 50 євро пропонував громадянин Ізраїлю в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг». Він хотів безперешкодно в’їхати в Україну без відповідних реєстраційних документів на транспортний засіб. Про це повідомили у Львівському прикордонному загоні.

Про цей факт поінформували працівників Національно поліції.

У діях порушника вбачаються ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди».

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

До слова, протягом 2017 року персоналу Львівського прикордонного загону пропонували хабарів на суму майже 10 тисяч гривень. У всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим керівництво прикордонного загону заохотило їх на суму більш ніж 11 тисяч гривень.