Організаторам мережі підпільних гуралень повідомили про підозру

     1359  

Чотирьом особам, у тому числі організаторам мережі підпільної міні-заводів із виробництва алкогольних напоїв, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї, вчинені повторно, або за попередньою. змовою групою осіб чи у великому розмірі) та ч.2 ст. 204 (Незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, або вчинене особою, яка раніше була засуджена за цією статтею) Кримінального кодексу України. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчі Національної поліції спільно з представниками Управління захисту економіки Львівщини викрили протиправну діяльність  понад 30 осіб, які налагодили роботу мережі міні-заводів із виробництва алкогольних напоїв промислових масштабів.

Встановлено, що, ймовірно, винахідливі «підприємці» могли за добу виготовляти до 40 тисяч пляшок готової алкогольної продукції, яка підлягала реалізації на території Західного регіону держави.

Під час проведених більше 50 обшуків викрито чотири незаконні виробництва у Львівській, Тернопільській і Закарпатській областях.

Понад 90 тисяч одиниць фальсифікованого алкоголю, майже 80 тонн спирту, 15 ящиків сигарет «Слімс» без марок акцизного податку, 28 ящиків цигарок «ПалМал», з ознаками підробки, поліграфічне устаткування, рулони з етикетками горілчаних виробів відомих брендів, вилучено правоохоронцями. Крім цього, знайдено та вилучено вантажні і легкові автомобілі, бойову зброю, газові револьвери та боєприпаси.

Горе-підприємців, причетних до організації протиправної діяльності, затримано у порядку ст. 208 КПК України.