Художниця Анастасія Старко чекає на нас у «Саду»

У галереї Гері Боумена – нова виставка

     5356  

Фото Ярини Коваль

Ви теж маєте власний Сад, де б на основі спостережень за собою та зовнішнім світом вирощували і впорядковували би власний світ? І цей світ «підлягаючи власним законам, буйно розростався і цвів би»?

Фото Ярини Коваль

Бо в молодої художниці Анастасії Старко, чия персональна виставка відкриється сьогодні, 2 серпня, в галереї Гері Боумена, такий Сад є. І вона в цьому «Саду» продовжує робити те, що робила у першому своєму персональному представленні, «Маланхолія» ( Bunkermuz, Тернопіль) – «досліджувати межі внутрішнього простору, своєї чутливості і беззахисності».

Фото Ярини Коваль

А це насправді щиро цікаво – їй як митцю, бо хоче знати, ким є і куди може прямувати, мистецтвознавцям, що отримують під свою мистецтвознавчу «лупу» нове ім’я, та й глядачам, які поки що тільки приглядаються, як ці ідеї молодої художниці можна спожити.

Фото Ярини Коваль

Минулорічна випускниця кафедри графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства Анастасія Старко тим часом зі своїми творами на львівський глядацький суд виходить не вперше. Вона вже була учасницею кількох творчих проектів, має у своїй творчій біографії також відмітки про участь у таких у Харкові та Тернополі.

Фото Ярини Коваль

Але тема саду її наразі цікавить найбільше. Як сказано в анотації до виставки, «Garden/Сад» Анастасії Старко – це її розповідь про «вигрівання теплого насіння, про втечу із райського саду і про догляд за власним, про цвітіння і перестиглі плоди, а також про все те, до чого доторкаєшся і воно починає рости».