У Львові поливають водою територію, щоб охолодити трамвайні колії

П’ять разів ЛКП «Львівелектротранс» проводило роботи на вул. І. Франка щодо трамвайних колій, які деформувалися від високої температури повітря

     1283  

Це стара трамвайна колія, в якій не було встановлено термокомпенсатор. Представники Галицької районної адміністрації поливають цю територію водою. На всіх трамвайних коліях, які прокладають зараз, встановлюють термокомпенсатори. Про це розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк сьогодні під час апаратної наради.

«На вул. І. Франка на сьогодні під час високої температури повітря деформуються трамвайні колії, які не відновлені, це старі трамвайні колії. П’ять разів «Львівелектротранс» проводив ремонтні роботи. Галицька адміністрація поливає територію, щоб охолодити трамвайні колії. Під час ремонтних робіт зараз, коли облаштовуємо колії, на них встановлюють термокомпенсатори. Ця колія стара, років 15-20 тому встановлена, вона потребує заміни», – розповіла Ірина Маруняк.

«Ремонтні роботи треба проводити вночі, щоб це не заважало руху транспорту. Треба обстежити ті ділянки, де можуть колії перегріватись, і вжити необхідних заходів», – додав Андрій Садовий, міський голова Львова.