У Львові встановлять ще 30 відеокамер

ЛКП «Муніципальна дружина» до кінця року встановить у місті ще 30 камер для відеоспостереження

     997  

За словами Романа Хом’яка, директора «Муніципальної дружини», відеоспостереження в основному ведуть за центральною частиною міста.

«Ми, напевно, одні з перших, хто запровадив таку систему відеоспостереження. В основному наші камери розташовані в центральній частині міста, починаючи від Оперного театру і закінчуючи пл. Соборною.

Наші камери безпечні й надійні в роботі. Ми захищені від інтернету, від хакерів. Коли був штурм вірусу «Петя», це жодним чином не пошкодило камери. Зараз у нас є приблизно 160 камер. До кінця року плануємо встановити ще мінімум 30. Також ведеться робота з приватними підприємцями, які вже мають свої камери, щоб підключити їх у нашу загальноміську мережу», – розповів Роман Хом’як.

Водночас він наголосив, що не всі камери підходять для такої роботи. Це має бути насамперед потужна камера. «До прикладу, у нас є камера, яка дозволяє, при потребі, ідентифікувати зображення, лице людини, на відстані до 2 км», – додав Роман Хом’як.

За його словами, за перше півріччя 2017 року ЛКП «Муніципальна дружина» видало 47 відеоматеріалів, де були зафіксовані моменти злочину, і передало їх на прохання працівників Нацполіції слідчим для розслідування.