У Львові від спеки деформувалася трамвайна колія

Служба колії ЛКП «Львівелектротранс» монтує додаткові теплокомпенсатори на певних ділянках дороги

     1190  

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», на перетині вул. Івана Франка – Скельна впродовж останніх двох тижнів двічі трапились інциденти несподіваної деформації трамвайної колії. Однією з причин є висока температура повітря та пряме сонячне проміння, яке впродовж світлового дня безперервно потрапляє на певні ділянки дороги. Як наслідок нагрівається метал до дуже високих температур, що призводить до деформації колії.

«Неполадки на колії вдалося оперативно ліквідувати силами служби колії ЛКП «Львівелектротранс». Також сьогодні активно розпрацьовуємо монтаж спеціальних теплових компенсаторів, що знижуватимуть температуру рейок колії, завдяки чому такі інциденти не повторюватимуться у майбутньому», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, ділянка колії на перетині вул. Івана Франка – Скельна, на якій трапилися інциденти деформації, реконструйована у 1998 році. На період реконструкції використовували найновіші технології та матеріали того часу. На сьогодні пошкоджена ділянка колії перебуває у задовільному стані.