Сьогодні почався ювілейний Всесвітній тиждень грудного вигодовування

У Львові цього тижня, з 1 до 7 серпня, заплановано низку заходів

     1246  

Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначають щорічно на початку серпня в понад 170 країнах світу з метою охорони, заохочення та підтримки грудного вигодовування. Цього року ювілейний 25-й тиждень відбуватиметься під гаслом «Підтримуємо грудне вигодовування разом».

Відомо безліч переваг грудного вигодовування. Доведено, що грудне молоко і грудне вигодовування – найважливіша річ, яка рятує життя та забезпечує здоров’я і дітей, і матерів, дає економічні вигоди та підвищує добробут родини. Проте лише на грудному вигодовуванні є менше 40% дітей у всьому світі. З кожним роком виробники дитячого харчування все активніше просувають свій товар, а грудне вигодовування знецінюється. Саме тому дуже важливо зосередити свої зусилля на захисті, підтримці та заохоченні до грудного вигодовування – єдиного природного способу годування дітей. Ця акція покликана захистити право дитини харчуватися материнським молоком, а також роз’яснити вагітним жінкам і молодим мамам необхідність і важливість грудного вигодовування.

25-річчя Всесвітнього тижня грудного вигодовування в 2017 році відзначають під гаслом спільної праці для загального блага.

Як повідомила головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з підтримки грудного вигодовування Ольга Шлемкевич, протягом відзначення Тижня грудного вигодовування у медичних закладах Львівщини заплановано низку заходів. Зокрема, відбуватимуться лекції для вагітних жінок і матерів на тему «Як забезпечити успішне грудне вигодовування», науково-практичні семінари з організації роботи «Школи батьківства» для медичних працівників, що надають допомогу матерям та дітям, а також обласний науково-практичний семінар «Грудне вигодовування – реалії та перспективи розвитку» для неонатологів пологових стаціонарів Львівської області.