Львів’яни отримали смартфони, сплативши комуналку

     1050  

У ПриватБанку підбили підсумки заключного етапу акції «Смартфон за комуналку». Переможцями червня стали 25 клієнтів із усіх регіонів України. Серед них – львів’яни Бондарчук Людмила Миколаївна та Кошеленко Григорій Борисович, а також Стрельніков Андрій Валерійович з Дрогобича, які вже отримали цінні призи.

Учасниками акції вважались усі клієнти ПриватБанку, які з 1 квітня до 30 червня 2017 р. оплачували комунальні послуги з картки MasterCard в Інтернет-банку Приват24 (веб-версія або мобільний додаток) протягом одного місяця на загальну суму від 500 грн. Реєструватися в акції або робити додаткові фінансові витрати не було потрібно. Переможці визначались випадковим чином у три етапи (раз на місяць). Щомісяця розігрувались 25 сучасних популярних смартфонів. Один клієнт міг виграти 1 смартфон за весь період акції.

«Сьогодні у ПриватБанку одна з найбільших в Україні договірних баз з комунальними підприємствами, і більшість комунальних платежів залишаються безкоштовними, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Державний ПриватБанк залишається єдиним системним українським банком, у якого тарифи на проведення комунальних платежів та інші послуги фізичним особам доступні всім категоріям населення та істотно нижчі від середнього показника на ринку».

У Львівській області за період акції через ПриватБанк за комунальні послуги розрахувались майже 196 000 клієнтів. З них у веб-версії Приват24 проведено майже 90 000 платежів. Загалом на Львівщині понад 45% оплат за «комуналку» проходять через Приват24.

Ще більше новин про актуальні акції, інновації та програми ПриватБанку – на  сайті та у соціальній мережі.