Львів’ян закликають сортувати сміття

У місті встановили контейнери для паперу, скла та пластику

     1578  

Відтепер у Львові сортуватимуть сміття на всіх майданчиках. За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, на сьогодні у місті є 1648 контейнерів для роздільного збору скла, паперу та пластику.

Тож мешканців міста закликають бути свідомими та сортувати тверді побутові відходи.

Назарій Романчук, директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА, зазначив: «Я хочу закликати мешканців, щоб вони свідомо віднеслися до цієї роботи. Починаючи з сьогоднішнього дня, закликаю займатися роздільним сортуванням сміття і навчати своїх дітей, рідних і близьких».

У контейнери для скла необхідно викидати скляні банки та пляшки, скляну тару та склобій, а також флакони.

Картон, білий папір, пакувальні коробки та пакети, а також журнали газети та флаєри необхідно розміщувати в контейнер для паперу.

Контейнер для пластику – пластиковий посуд, пляшки та поліетиленові пакети, харчова плівка та тару з-під побутової хімії.

 

У разі виявлення факту скидання перевізником твердих побутових відходів з різних контейнерів у один автомобіль львів’ян просять звертатися за телефоном департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА: (032) 2761794 або на гарячу лінію області 112 і повідомляти про порушення для подальшого покарання перевізника.

Нагадаємо, біля будинків ОСББ у Львові також встановили контейнери для роздільного збору сміття.