Дитяча лікарня на Орлика отримала сучасний апарат УЗД експертного класу

   Марія Масюк   2934  

Фото: facebook.com/dokija.kuzmenko

Львівська міська дитяча лікарня отримала в подарунок апарат УЗД експертного класу. Відтепер маленьких пацієнтів у Львові зможуть ще якісніше обстежувати та виявляти захворювання на ранніх етапах.

Як пояснює головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт, на базі лікарні вже впроваджено низку скринінгових обстежень усім новонародженим і дітям першого року життя, які перебувають на лікуванні. Це дозволяє виявляти захворювання на ранніх стадіях і своєчасно їх лікувати, а також профілактувати недуги. А подароване обладнання збільшить і обсяг, і якість обстежень, значно підвищить ефективність надання допомоги дітям.

Фото: facebook.com/dokija.kuzmenko

Варто зазначити, що з отриманням такого обладнання лікарня вийшла на рівень європейської клініки за технічним оснащенням. Завдяки новому апарату в лікарні буде краще розділено обстеження хворих за віком та патологіями.

«Такий апарат є другим у нашій лікарні, але зрозуміло, що два апарати експертного класу на 120 тисяч дитячого населення Львова – це ніщо. УЗД-сканер дозволить широко запровадити скринінг-ехокардіографію та вчасно діагностувати вроджені вади серця. Також ми зможемо поглибити обсяги та продовжити проведення вже існуючих скринінгових обстежень, а саме – проведення нейросонографії з дослідженням інтра- та екстракраніальних судин головного мозку. Плануємо використовувати функції нового сканера також у пацієнтів із травмами. Завдяки новому апарату в лікарні буде краще розділено обстеження хворих за віком та патологіями», – розповів Квіт.

Вартість  УЗД експертного класу становить близько двох мільйонів гривень. Це подарунок благодійного фонду «Приват банку» Допомагати просто… Загалом у цьому році місто придбало для дитячої лікарні обладнання на суму 275 тис грн, благодійники – на 13, 8 млн грн.