10 собак з ЛКП «Лев» мріють про друга. ФОТО

     3079  

Карі

«Боже, допоможи мені бути таким, яким мене вважає мій собака», – написав якось на обкладинці однієї зі своїх книг відомий польський письменний Януш Леон Вишневський. Собаки – втілення вірності і любові, і бачать в людях тільки найкраще! Саме такого вірного друга львів’яни можуть знайти в ЛКП «Лев». Вашій увазі пропонуємо підбірку фото тих тварин, які зараз чекають на прилаштування.

Познайомитися з тваринками можна в ЛКП «Лев» у Львові, що на вул. Промисловій, 56; тел.: 068 535 4545. Нагадуємо, підприємство відчинене щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00.

 

МІКІ. Молода собаця віком до року. Енергійна, грайлива, гавкуча. Слухняна та піддається навчанню. Буде чудовим другом для всієї родини!

УСЯ. Чудова молода собака віком близько одного року. Стане чудовим другом та охоронцем. Любить лащитись, спокійна та виважена. Дружня до інших собак.

ФІБІ. Молода красуня з проникливим поглядом. Розумна, виважена та слухняна. Стане найвірнішим , вірний охоронець та друг.

ЛІКА. Чудова молода собачка. Життєрадісна, енергійна, гавкуча. Якщо ви шукаєте друга та охоронця для своєї сім’ї, приходьте знайомитись з цією красунею.

МАЦЬОПКА. Молоденька собачка віком до 1 року. Вона – невеликого розміру і ще та чистюля, тож може жити у квартирі.

ДУНЬКА. Молода собака, яка пройшла курс навчань у кінолога. Добре піддається навчанню. Стане надійним, вірним охоронцем.

ВУХАСТА. Молода вівчарка віком до року. Гіперактивна та гавкуча. У хорошого господаря стане чудовим другом та охоронцем, потребує постійних тренувань та спілкування. Про її вроду взагалі зайве щось казати!

Також продовжують шукати господаря неймовірні дівчата: Карі, Тигрюля та Розалі. Запрошуємо познайомитись з ними. Може, саме такого друга ви шукаєте все життя!

Фото: ЛКП «Лев»