Львів’ян запрошують на міжнародну прощу із Самбора у Зарваницю

Із 4 до 13 серпня 2017 року Пасторально-міграційний відділ у співпраці з Міжнародною спільнотою родин мігрантів «Пієта», Спільнотою мирян міста Дрогобича, міста Івано-Франківська запрошують у дванадцяту Міжнародну десятиденну пішу Прощу родини мігрантів та всіх охочих із Самбора у Зарваницю.
     3680  

Загальна відстань прощі –  240 км.

Проща — це насамперед одна із форм прославлення Бога живого! Це своя дорога кожного до Бога, наша дорога Його слідами, де ми Спасителю співчуваємо, каємося щиро, постійно перебуваємо в контакті з Богом! Це не тільки пізнавальна екскурсія й розважальний похід! Насамперед, Проща – то є духовна праця християнина! Тому Проща як особлива форма душпастирської опіки і «прижилася» в заробітчан.

Проща «Самбір-Зарваниця» — це не разова акція в рік для її паломників, а скоріше всього ціль життя. Багато є в Україні благословенних місць, а заробітчани собі облюбували й вибрали Самбір і Зарваницю. Між іншим, нині Блаженний Папа Іван Павло ІІ, відвідуючи десять років тому Україну, свою апостольську подорож до нашої країни поручив Зарваницькій Богоматері, і попросив у неї заступництва для «усіх християн, усіх чоловіків і жінок доброї волі, які живуть у цій великій Країні»!

Початок прощі 4 серпня 2014 р.Б. 7.00 – Свята Літургія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Самборі.
Вихід із Самбора 4 серпня о 9.00 від храму Різдва Пресвятої Богородиці

Орієнтовна щоденна програма паломництва:
7.30-8.30 – св. Літургія; 8.45 – сніданок біля церкви; 9.30 – вихід; 13.30-16:20 – молитва у храмі, обід, праця в групах, зустріч з вірними, вихід; 20.00 – молитва у храмі, вечеря, зустріч з вірними.
Для бажаючих – нічні чування.

“З собою треба мати: молитовник, вервицю або чотки, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, змінне взуття та одяг (вишиванку), ліхтарик, ложку, миску, горнятко, гроші на повернення та незаплановані витрати, необхідні медикаменти.

Дорогою заходитимемо до всіх храмів. Нічліги будуть по родинах та школах. Харчування організовують парафіяни”,- зазначають організатори.

Додамо, що в рамках ХІІ Міжнародної десятиденної пішої Прощі родин мігрантів та всіх людей доброї волі з Самбора у Зарваницю 4-13 серпня 2017 року Божого відбудеться традиційний фестиваль мігрантської творчості за участю обдарованих паломників. Цьогорічний фестиваль має назву «Голос Любові» як переспів до духовного гасла прощі «Будьте собою! Великого бажайте!»і відбудеться у суботу 12 серпня 2017 р.Б. у Марійському духовному центрі “Зарваниця” о 15,30 на Молитовному полі.

Маршрут прощі 4-13 серпня 2017 року Божого 

4 серпня п’ятниця САМБІР – Уріж (обід) – Опака (ніч)
5 серпня субота Опака – Уріч (обід) – Корчин (ніч)
6 серпня неділя Корчин- Розгірче (обід) – Баня Лисовецька(ніч)
7 серпня понеділок Баня Лисовецька- Міжріччя (обід) – Верхня (ніч)
8 серпня вівторок Верхня – Калуш (обід) – Боднарів (ніч)
9 серпня середа Боднарів – Ямниця (обід) – Єзупіль (ніч)
10 серпня четвер Єзупіль – Вільшаниця (обід) – Нижнів (ніч)
11 серпня п’ятниця Нижнів – Монастирська (обід) – Зарваниця (ніч)
12 серпня субота ЗАРВАНИЦЯ
13 серпня неділя ЗАРВАНИЦЯ