Чемпіонат Європи з мотокросу. Фоторепортаж

Нещодавно на мототрасі «Люблинець», що неподалік у м. Ковель Волинської області, відбувся третій етап чемпіонату Європи з мотокросу у різних класах мотоциклів. Крім того, у змаганнях взяли участь наймолодші мотокросмени (7-8 років), які виборювали пам′ятний Кубок заслуженого тренера України М. Клімашевського (клас 50 куб. см).

Свою майстерність їзди на спортивних мотоциклах демонстрували близько сотні спортсменів із Латвії, Естонії, Литви, Білорусії, Польщі, Росії та України. У кожному класі мотоциклів гонщики стартували у двох заїздах, за результатами яких і визначились переможці.

У класі мотоциклів 85 куб.см перше місце виборов спортсмен з Латвії Maріс Пумпурс, друге місце посів Ромеo Kaру з Естонії, третє – росіянин Олексій Орлов. У класі 65 куб.см переможцем став польський мотоцикліст Maксиміліан Чмалік, срібло у білоруса Aліка Maхнова, а бронзовим призером став мотогонщик з Латвії – Kрістерс Янбергс.

У змаганнях на найпотужніших «сталевих конях» золоту та срібну нагороду вибороли два українсьіх мотокросмени: Дмитро Асманов – на першій сходинці п’єдесталу, Володимир Тарасов був другий, а третю зайняв латвієць Kрістерс Древінскіс.

Попри спекотну погоду, подивитись та підтримати відчайдушних і улюблених мотокросменів, зібралося майже десять тисяч глядачів. Особливо всім сподобалися виступи наймолодших (7-8 років) гонщиків, серед яких – юна білоруска Eльвіра Давідовіч. А перемогли її земляки Нікіта Бартошевич та Олександр Фрідлендер. Третє місце в українського гонщика Павла Рябчука.