Чемпіонат Європи з мотокросу (фоторепортаж)

Нещодавно на мототрасі «Люблинець», що неподалік у м. Ковель Волинської області, відбувся третій етап чемпіонату Європи з мотокросу у різних класах мотоциклів. Крім того, у змаганнях взяли участь наймолодші мотокросмени (7-8 років), які виборювали пам′ятний Кубок заслуженого тренера України М. Клімашевського (клас 50 куб. см).
 |    3408

Свою майстерність їзди на спортивних мотоциклах демонстрували близько сотні спортсменів із Латвії, Естонії, Литви, Білорусії, Польщі, Росії та України. У кожному класі мотоциклів гонщики стартували у двох заїздах, за результатами яких і визначились переможці.

У класі мотоциклів 85 куб.см перше місце виборов спортсмен з Латвії Maріс Пумпурс, друге місце посів Ромеo Kaру з Естонії, третє – росіянин Олексій Орлов. У класі 65 куб.см переможцем став польський мотоцикліст Maксиміліан Чмалік, срібло у білоруса Aліка Maхнова, а бронзовим призером став мотогонщик з Латвії – Kрістерс Янбергс.

У змаганнях на найпотужніших «сталевих конях» золоту та срібну нагороду вибороли два українсьіх мотокросмени: Дмитро Асманов – на першій сходинці п’єдесталу, Володимир Тарасов був другий, а третю зайняв латвієць Kрістерс Древінскіс.

Попри спекотну погоду, подивитись та підтримати відчайдушних і улюблених мотокросменів, зібралося майже десять тисяч глядачів. Особливо всім сподобалися виступи наймолодших (7-8 років) гонщиків, серед яких – юна білоруска Eльвіра Давідовіч. А перемогли її земляки Нікіта Бартошевич та Олександр Фрідлендер. Третє місце в українського гонщика Павла Рябчука.